10 yıl önce ölen Steve Jobs ile röportaj yaptı – Bilgisayar Tamir Servisi

10 yıl önce ölen Steve Jobs ile röportaj yaptı

Steve Jobs10 yıldan fazla bir süre önce öldü. Ancak bu durum Podcast sunucusu Joe Rogan Durmuyor gibi görünüyor.

Podcast sunucusu Joe Roganson baskısında Ev sahibi Steve Jobs Ve tabii ki yapay zeka ile yaptım. Podcast.ai sayesinde düzenlenen röportaj oldukça ilginç sohbetlere sahne olurken, Podcast.ai’nin arkasındaki geliştirici ekip röportajla ilgili düşüncelerini şu şekilde özetliyor: “Bugünün en modern sohbetlerini sentezlemede mümkün olanın sınırlarını zorlamak, başkalarına da aynı şeyi yapma konusunda ilham verebilecek içerikler yaratmak istedik. Hiç kimse teknoloji dünyasına Steve Jobs’tan daha fazla ilham ve etki göstermedi, bu yüzden Bölüm’de onun sesine hayat verdik. Bir.”

Bu konuşmayı yapmak için ekip Biyografisinde ve çevrimiçi kayıtlarında. Joe Rogan, eğitimli dil modellerini kullanarak metinler oluştururken, modelin kendi yönünü incelemek için birden fazla ses kaydını dinledi. Bu metin, bir metinden konuşmaya dönüştürücü olan Play.ht kullanılarak şaşırtıcı derecede ikna edici seslere dönüştürüldü ve aşağıda görebileceğiniz sonuç elde edildi.

Podcast.ai, AI tarafından oluşturulan metin ve ses kullanarak daha fazla bölüm oluşturmayı planlıyor ve dinleyicileri gelecek bölümler için görüşmeci/muhatap önermeye davet ediyor. Önerileriniz varsa buradan önerilerinizi iletebilirsiniz.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın