1,22 milyon dolarlık sınırlı üretim emoji saat… – Bilgisayar Tamir Servisi

1,22 milyon dolarlık sınırlı üretim emoji saat…

Akıllı saatlerin tüm avantajlarına karşın, geleneksel mekanik saatlerin tasarımı ve mühendisliği genellikle en etkileyici olanıdır. Richard Mill de, 3D emojilerle dolu yeni bir saatle mobil cihazların ve emojilerin çağından yararlanmayı umuyor. ama RM 88 otomatik gülümseyen tourbillon1,22 milyon dolarlık fiyat etiketi göz önüne alındığında, akla sadece olumsuz emojiler geliyor.

Hodinke’nin açıkladığı gibi, RM 88 Automatic Tourbillon Smiley’nin ilk çıkışının arkasındaki resmi hikaye, saatin hareketli ellerinin arkasına saklanan daha belirgin emojiye odaklanıyor: Gülen yüz. 1963 yılında sanatçı harvey havuzu Smiley’in kurucusu tarafından 1972 yılında tasarlanan ikonik gülen yüz Franklin Loufrani Smiley Face’i Richard Mille de dahil olmak üzere diğer markalara ve şirketlere lisans vererek yüz milyonlarca dolar kazandı. RM 88 Automatic Tourbillon Smiley, 1963’te Smiley Face’in yaratılmasını değil, Loufrani lisans sözleşmesinin 50. yıl dönümünü kutlamak için sunuluyor.

Saatin enerji depolama süresi yaklaşık 50 saat olduğu için ana yay voltajının birkaç gün içinde bitmesi bekleniyor. Ancak bu “otomatik” bir hareket olduğu için kullanıcının doğal hareketleri sonucunda sürekli hareket eden ve tüm coili idare eden dönen bir ağırlığa sahiptir. Bu nedenle, saat birkaç gün kullanılmadığı sürece, asla manuel olarak kurmanız veya saati sıfırlamanız gerekmeyecektir.

Diğer lüks özellikler arasında 5. sınıf titanyum ve sarı altın gibi malzemelerin yoğun kullanımı, dayanıklı beyaz eloksallı seramik kasa ve en pratik özellik olabilecek yapışkan sarı kumaş kayış yer alıyor.

Özelliğini korumaya yardımcı olmak için RM 88 Automatic Tourbillon Smiley sadece 50 parça ile sınırlı olacak. 1,22 milyon dolarlık fiyat etiketinin ne kadar değerli olduğuna karar vermeyi size bırakıyoruz…

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın