1937 tarihli tablo, zaman yolculuğunu tekrar gündeme getirdi… – Bilgisayar Tamir Servisi

1937 tarihli tablo, zaman yolculuğunu tekrar gündeme getirdi…

Eski tablo, zaman yolculuğunun bir daha mümkün olup olmayacağını merak etmemize neden oluyor. 1937 tarihli bir resimde, Kızılderili bir adamın akıllı telefonuna benzeyen bir şeye baktığı görülüyor.

Bay Pynchon ve Springfield Yerleşimi‘, şehrin gelişimi sırasında Springfield, Massachusetts’in kurucusu ve sömürgecisi William Pinchontasvir ediyor.

Pynchon ayrıca Boston’da yasaklanan ve Boston Common’da yakılan ilk kitap olan The Meritorious Price of Our Redemption’ı da yazdı. Garip bir şekilde, William Pynchon tanınmış bir romancıdır. Thomas Pynchon’ın babasıydı.. Bunların hepsi ilginç şeyler olsa da, resimde gerçekten göze çarpan şey, resimde açıkça görülebilen, elinde cep telefonuna çok benzer bir şey tutan Kızılderili bir adamın varlığıdır.

Görüntü Reddit’te paylaşıldı ve birkaç farklı senaryo ortaya çıkardı. Yanındaki adam bile kelepçeli.”yolcu zamanıVe telefon onundu çünkü pantolonu modern giysilere benziyordu.

Ayrıca sanatçı Umberto RomanoAyrıca, hayal bile edemeden onlarca yıl önce boyanmış olmasına rağmen, tabletinde video izliyormuş gibi görünen bir kadın resmi de var.

Mantıksal açıklamalar açısından, alım satımı yapılan mal, çekiliş sırasında ortak bir öğeydi. el aynası fotoğrafçılığı Daha olası görünüyor. Yani zamanda yolculuk yaparken elinde telefonunu tutan bir yolcudan daha mantıklı bir açıklama var diyebiliriz. Ama yine de fotoğraftaki kişinin cep telefonu olabileceğine inananlar var ve bu tablet onlar için zaman yolculuğunun yeni delili olmaya aday…

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın