Alef Aeronautics, hem yolda hem havada gidebilen aracını tanıttı… – Bilgisayar Tamir Servisi

Alef Aeronautics, hem yolda hem havada gidebilen aracını tanıttı…

Alef HavacılıkYollarda süreceğini, ancak trafikten kaçınmak için havalanabileceğini söylediği uçan bir aracın prototipini açıkladı.

A modeliÜst yüzeyi, havanın geçmesine izin veren açık bir ağdan oluşur. Gövdenin içinde, yolcu balonu bir tarafta dördü ve diğerinde dördü olmak üzere sekiz pervane içerir.

Bir bilgisayar görüntüsü, Aleph’in araçlarını, içindeki pervanelerin onu ileriye doğru itebilmesi için gövde yukarı doğru eğik olarak yatay olarak uçtuğunu nasıl hayal ettiğini gösteriyor.

Alef Havacılık CEO’su ilk Alef Modelinin önünde duruyor Jim DuchovnyUçan araç balonun etrafında dönerken bir ileri uçuş konfigürasyonunda yolcunun balonun içinde nasıl düz kaldığını gösterir.

Uçabilen bu tek yolcu Alef Model A prototipi olsa da, sadece küçük tekerleklere sahip ve şirketin bir karayolu aracı üretme planını test etmek için tasarlanmamıştı.

Bu kutulu prototipin içinde sekiz pervaneyi, yolcu bölmesini ve uçuşta büküldüklerinde kanatlara dönüşen arabanın yanlarını görebilirsiniz. Ancak bu kanat dönüşümü şirket tarafından bir insan pilot ile test edilmemiştir.

İkinci bir ekip, bin sıfır için ikinci bir prototip üretimi üzerinde çalışıyor. Şirket, iki bağımsız ekibe sahip olmanın daha hızlı ilerleme anlamına geleceğini umuyor.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın