Apple Music ve iCloud, artık Microsoft ürünlerine de geliyor… – Bilgisayar Tamir Servisi

Apple Music ve iCloud, artık Microsoft ürünlerine de geliyor…

Apple Music sonunda Microsoft Store’a ve ardından Xbox ve Windows’a geliyor. Xbox kullanıcıları uygulamaya anında erişebilecek ve gelecek yıl Windows’a da gelecek. Ek olarak, hem Apple Music hem de Apple TV yakında Windows işletim sisteminin önizleme sürümlerinde kullanıma sunulacak ve Apple abonelerinin web sürümlerini veya önceden var olan iTunes uygulamasını kullanmak zorunda kalmadan Windows’ta yerel olarak müzik ve TV şovlarına erişmesine olanak tanıyacak. Microsoft da iCloud fotoğraflarını Windows 11’deki yerleşik Fotoğraflar uygulamasına entegre eder.

Yeni güncelleme, iCloud fotoğraflarını ana Windows Fotoğraflar uygulamasına getirerek iPhone sahiplerinin bir Windows PC veya dizüstü bilgisayarda cihazlarındaki fotoğrafları bulmasını kolaylaştıracak. Bu entegrasyonu sağlamak için tüm Windows kullanıcılarının yapması gereken, Apple’dan iCloud’un en son sürümü Windows uygulamasını yükleyecektir. Bu uygulama şu anda Windows Insider kullanıcıları tarafından kullanılabilir.

Apple’ın Windows ve Xbox’taki yeni entegrasyonları, yaklaşık iki yıl önce Xbox konsollarında Apple TV’nin ve geçen yıl PS5’te Apple Music’in piyasaya sürülmesini takip ediyor. Apple’ın Windows ve Microsoft Store’u tam olarak desteklemesi biraz zaman aldı, ancak iCloud Fotoğrafları entegrasyonu, özellikle Windows dizüstü bilgisayar veya PC kullanan iPhone kullanıcıları için yararlı bir ek olacaktır.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın