Apple’ın karma gerçeklik başlığının ilginç özelliği  – Bilgisayar Tamir Servisi

Apple’ın karma gerçeklik başlığının ilginç özelliği 

Apple’ın uzun zamandır beklenen ve bir yılan hikayesine dönüşmeye başlayan karma gerçeklik başlığının Meta’s Quest Pro’dan daha iyi olacağından başka pek bir şey bilmiyoruz. Ama şimdi, bazı özellikleri ortaya çıkmaya başladı.

Apple’ın ödemeler için adrese iris taraması eklemeyi düşündüğü iddia ediliyor. Bu seçenek, özellikle uygulama satın almayı kolaylaştırabilir. Apple konuyla ilgili bir açıklama yapmadı ancak 2017 yılında göz takip gözlüklerinin tasarımcısıydı. SensoMotorics’i satın almasının amacının bu olduğuna inanılıyor.. Endüstri Analisti Ming Chi KuoPrimax’ın Apple için göz takip üniteleri üreteceğini ve bu ünitelerin iris tanıma içerdiğini söyledi.

Apple cihazının Meta Quest Pro’ya göre bazı avantajları da olacak gibi görünüyor. daha önce talep edilen 14 kameradan ikisi bacaklarınızı takip edecek 10 kameralı Meta’ya kıyasla tam vücut takibinde bir avantaj sunduğu söyleniyor. Cam benzeri tasarımın alüminyum, kumaş ve cam kombinasyonu da 1,6 kiloluk Quest Pro’dan daha hafiftir.

Söylentilere göre Apple’ın karma gerçeklik kulaklığı 2023’te piyasaya çıkacak. Fiyatının 3.000 dolar civarında olması bekleniyor. Quest Pro’nun 1.500 $ olduğu göz önüne alındığında, Apple’ın ürününü satmadan önce gerçekten harika özellikler eklemesi zorunludur.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın