Binance Pay, Uygun Fiyatlı Uçak Bileti Hizmeti Sunacak – Bilgisayar Tamir Servisi

Binance Pay, Uygun Fiyatlı Uçak Bileti Hizmeti Sunacak

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, kripto para kullanımını yaygınlaştırmak için yeni adımlar atmaya devam ediyor. Binance nihayet kullanıcılarının kripto para birimi ile uçak bileti satın almalarını mümkün kıldı.

Kripto para borsası Binance, blog gönderisinde kullanıcıların kripto varlıklarıyla uçak bileti satın alabileceklerini duyurdu. Kullanıcılar, çok sayıda aracıyla uğraşmadan doğrudan Binance uygulamasından birkaç adımda uçak bileti satın alabilecekler.

1.000’den fazla havayolunu ve 9.000’den fazla destinasyonu içeren Crypto Air Tickets ile ortaklık kurarak, kullanıcılar uygun teklifi seçebilecek ve Binance Pay ile ödeme yapabilecekler.

Binance ayrıca kullanıcıların kripto varlıklarıyla nasıl uçak bileti satın alabileceklerini farklı adımlarda açıkladı. Kullanıcılar Binance uygulamasına giriş yapmalı, Pro modunda olduklarından emin olmalı ve Binance Marketplace’e erişmek için ana sayfayı aşağı kaydırmalıdır.

Binance Marketplace’e (widget’lar) gidin ve Crypto Flights’a tıklayın. Kullanıcılar, bu işlemlerden sonra ödemelerini Binance’in tescilli ödeme platformu Binance Pay üzerinden yapabilecekler.

Bu haber Chip Online ve BTCHaber işbirliği ile hazırlanmıştır.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın