Binance’a göre kripto saldırısının ardındaki hacker için çember daralmış olabilir – Bilgisayar Tamir Servisi

Binance’a göre kripto saldırısının ardındaki hacker için çember daralmış olabilir

Binance CEO’su Changpeng Zhao’ya göre, kripto para birimi platformuna yapılan saldırının arkasındaki bilgisayar korsanları ve bilgisayar korsanları çemberi daralıyor. Zhao ayrıca BNB Chain’in hedef fonların yaklaşık %80 ila %90’ının bilgisayar korsanları tarafından alınmasını engellediğini söyledi.

CEO Changpeng Zhao Pazartesi günü CNBC’ye, kripto borsasının BNB blok zincirine 570 milyon dolarlık bir saldırı düzenleyen bilgisayar korsanının kimliğine yaklaştığını söyledi.

Zhao, Binance’in hacker’ın kimliğiyle ilgili bazı ipuçlarının ardından saldırının arkasındaki kişi veya kişiler için çemberi “daralttığını” belirtti.

Zhao, “Hala peşindeyiz… Dünyanın dört bir yanındaki kolluk kuvvetleriyle çalışıyoruz.” dedi. “Aslında, kolluk kuvvetleri bize kim olabileceğini düşündükleri konusunda bazı ipuçları verdi” dedi.

“CZ” adını taşıyan Zhao, “Blockchain, yaklaşık %80 ila %90’ını dondurabildi, bu nedenle gerçek kayıp çok daha azdı” diyor.

Binance’in BNB Zinciri o sırada “Fonların büyük çoğunluğu kontrol altında” dedi. BNB Chain, yaklaşık 100 milyon doların iade edilmediğini de sözlerine ekledi.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın