Bir Oyunu Satın Almadan Önce Ne Kadar Sürede Tamamlayabileceğinizi Öğrenebilirsiniz – Bilgisayar Tamir Servisi

Bir Oyunu Satın Almadan Önce Ne Kadar Sürede Tamamlayabileceğinizi Öğrenebilirsiniz

Bir filmin veya TV şovunun süresini kontrol etmek kolaydır, o halde neden video oyunları olmasın? Hiç kimse çok kısa bir oyuna bin dolara yakın harcamak istemez veya zaman sınırlı ve değerli olduğunda yanlışlıkla 200 saatlik bir RPG’ye başlamak istemez. Bir dahaki sefere oyun satın alıp almamayı düşündüğünüzde, HowLongToBeat’te oyunun süresini kontrol etmek isteyebilirsiniz.

Siteyi ziyaret ettiğinizde, aradığınız oyunu bulmak için arama çubuğunu kullanabilir, böylece oyunu tamamlamanın ne kadar süreceğini görebilirsiniz. Elbette filmlerden farklı olarak video oyununun uzunluğu belirtilmemiş. Kimisi çok zor bir oyunu bir saatte bitirebilirken kimisi aynı oyunda 100 saat geçirebilir. Bu nedenle HowLongToBeat kullanıcıları yoklar ve size ortalama tamamlama süresini gösterir. Başka bir deyişle, kişisel bir sonuç üretir.

Burada ana oyunu bitirmenin ne kadar sürdüğünü (tüm yan görevleri görmezden gelmek istiyorsanız), oyunu ek hedeflerle bitirmenin ne kadar süreceğini ve oyunun sizi ne kadar eğlendirebileceğini hızlıca görebilirsiniz. Koleksiyonlar veya sağladığı ek görevler.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın