Bitcoin Madencilik Hashrate’i Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesinde – Bilgisayar Tamir Servisi

Bitcoin Madencilik Hashrate’i Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesinde

Kripto para sektörü son dönemde hızla gelişirken, kripto paraya odaklanan şirketler piyasadaki iniş çıkışlardan etkileniyor. Son olarak, bitcoin fiyatının 20.000 doların altına düşmesiyle varlığın madencilik faaliyeti iki madenci arasındaki rekabeti artırmaya devam ediyor. Sonuç olarak, Bitcoin madenciliği hash oranı yeni bir rekora ulaştı.

Blockchain.com verilerine göre, son haftalarda istikrarlı bir şekilde artan 7 günlük hareketli ortalamaya göre hash oranı 240.208 milyon TH/s ile tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı.

İşlemleri işlemek için kullanılan bilgi işlem gücünü temsil eden BTC hash oranının, ilk dijital varlığın fiyatının kısa vadede toparlanma belirtileri gösterdiği Ağustos ayında yükselmeye başladığını da belirtmekte fayda var. Bununla birlikte, bitcoin fiyatı o zamandan beri mücadele ederken, hash oranı yükselmeye devam etti.

Son olarak, önde gelen kripto para birimi Bitcoin’in (BTC) mevcut durumuna bir göz atalım. CoinGecko verilerine göre Bitcoin yazı yazılırken 19.184 dolardan işlem görüyor.

Bu haber Chip Online ve BTCHaber işbirliği ile hazırlanmıştır.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın