BMW’nin elektrikli modellerine Tesla özelliği geliyor – Bilgisayar Tamir Servisi

BMW’nin elektrikli modellerine Tesla özelliği geliyor

Tesla, arabanızda beklerken oynayabileceğiniz oyunlar sunan tek araba üreticisi değil. BMW, 2023’ten itibaren arabalarında resmi olmayan oyuncaklar sunmak AirConsole Oyunları bilgi-eğlence sisteminize indiren teknoloji ile işbirliği yapmaya başlar ve telefonunuzu kontrolör olarak kullanır.

Engadget’ın bildirdiği gibi burada amaç elektrikli aracınızı şarj ederken eğlenmek. Ancak otomobil üreticisi, arabada beklerken her zaman faydalı buluyor; Örneğin, havaalanında birini almak için beklerken.

BMW, oyuncak listesinde hangi arabaların olduğunu açıklamadı. Ancak AirConsole teknolojisi iX gibi araçlarda zaten kullanılan kavisli ekran için “Mükemmel” bir uyum özelliği olacak gibi görünüyor.

BMW’nin yaklaşımı, Tesla’nın oyuna yaklaşımı kadar esnek değil. Tesla, özel kontrolörler ve hatta bir araba direksiyonu ile oynamanıza izin verir. Öte yandan, BMW, telefonunuz üzerindeki tüm kontrolü size verir. Yine de BMW’nin hareketi, bir şarj istasyonunda saatler geçirebileceğiniz elektrikli otomobiller çağında önemli bir özellik.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın