Bu kasırgada garip şeyler oluyor – Bilgisayar Tamir Servisi

Bu kasırgada garip şeyler oluyor

ABD hala Storm Ian tarafından vurulurken, internette bazı garip mesajlar da görünüyor. Güneybatı Florida’da bir sokakta yüzen bir köpekbalığı gibi görünen şeyin sosyal medyada dolaşan videosunu görmüş olabilirsiniz. Montaj veya eğlence için yaratıldığını da düşünebilirsiniz, haklı olma ihtimaliniz yüksek. Ancak, bu mutlaka haklı olduğunuz anlamına gelmez.

Düşük çözünürlüklü bir telefonla çekildiği anlaşılan söz konusu videoda, Köpekbalığı benzeri bir balık, Ian Kasırgası’ndan sonra Fort Myers’ın sular altında kalan sokaklarında yüzüyor. Böyle bir şeyin olma olasılığı çok düşük olsa da, birçok insan bunun doğru olduğunu düşünüyor. Video Twitter’da milyonlarca kişi tarafından izlendi.

Videonun saati ve tarihi bir meta veri incelemesinde doğrulandı. Videoyu kaydeden Camerata, sığ alanlarda çöp kutularını karıştırırken yaratığı gördüğünü ve fotoğrafını çektiğini söylüyor. Resimlerden net olmayan şey, bunun gerçekten bir köpekbalığı olup olmadığı.

Çoğu uzman tam bir cevap veremez, ancak Florida Doğa Tarihi Müzesi’ndeki Köpekbalıkları Programının eski direktörü George Burgessbu “Küçük bir köpekbalığına benziyorAnlat.Burgess’e göre, genç boğa köpekbalıkları genellikle nehirler ve haliçler gibi düşük tuzlu sularda yaşar ve bu nedenle kanal ve gölet gibi deniz kenarındaki su kütlelerinde bulunabilir.Ian Kasırgası’na kaybolmuş ve ona çarpmış olabilir. iç kesimlerde bir fırtına dalgası..

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın