Crypto․com, Singapur’da Kendi Kripto Visa Kartlarını Çıkarmaya Hazırlanıyor – Bilgisayar Tamir Servisi

Crypto․com, Singapur’da Kendi Kripto Visa Kartlarını Çıkarmaya Hazırlanıyor

Birçok kripto para borsası, rakiplerinden bir adım öne geçme çabalarını hızlandırdı. Son zamanlarda kripto para borsası Crypto․com, Singapur’da kendi kripto Visa kartlarını çıkaracağını duyurdu. Söz konusu açıklama Crypto.com’un resmi Twitter hesabından yayınlandı.

Crypto.com bugün Singapur’daki Ortak Programına üye olduğunu duyurdu. Bu stratejik ortaklık, şirketin kendi kendine verilen Visa Crypto.com kartını piyasaya sürmesini sağlayacak.

Crypto.com CEO’su Chris Marsalek konuyla ilgili şu açıklamayı yaptı:

“Müşterilere mal ve hizmetler için bir ödeme şekli olarak kripto para birimi ile etkileşim kurmaları için daha fazla yol sağlamak Crypto.com’daki misyonumuzun merkezinde yer alıyor. Teklifimizi daha da geliştirmek için Visa ile küresel ortaklığımızı derinleştirmekten heyecan duyuyoruz.”

Son olarak, kripto para borsası Crypto.com, dünya çapında 50 milyondan fazla kullanıcıyla ekosistemini aktif olarak büyütmeye ve genişletmeye devam ediyor. Bugünün duyurusu, yakın zamanda elektronik para, hesap düzenleme, yurt içi ve sınır ötesi para transferi hizmetleri için büyük bir ödeme yetkilisi lisansı için onay aldığı için Crypto.com’un düzenleyici lisanslamasının ivmesini sürdürüyor.

Bu haber Chip Online ve BTCHaber işbirliği ile hazırlanmıştır.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın