Deauther Watch İsimli Bu Cihaz Dünyanın En Sinir Bozucu Akıllı Saati Olabilir – Bilgisayar Tamir Servisi

Deauther Watch İsimli Bu Cihaz Dünyanın En Sinir Bozucu Akıllı Saati Olabilir

giyilebilir cihazlar İkisi arasında ilginç ve yenilikçi ürünler gördük ama bu haberde göreceğiniz saat belki de içlerinde en ilgi çekeni diyebiliriz. ölüm saati Bu “akıllı” saatin neredeyse tek bir işlevi vardır: İnsanları bağlı oldukları Wi-Fi’den çıkarın!

Evet, çok ilginç bir cihaz ve neredeyse tek işlevi bu. Yerel ağa bağlı kullanıcı cihazları. Wi-Fi’yi tekmelemek Oldukça “uzman” bir kitleye hitap eden bu ilginç akıllı saati akıllı saat denilmesini sağlayan tek şey, kola saat gibi takılabilmesi ve zamanı gösterebilmesidir. geri kalan”mahirİşlevselliği tamamen Wi-Fi özelliklerine odaklanmıştır.

Tasarımına göre cihazın bir prototipi gibi görünen şey ölüm saatiAslında yasal bir ürün. Wi-Fi uygulamalarında güvenlik açıklarına dikkat çekmek isteyen geliştiriciler, Deauther Watch ile dikkat çekmeyi hedefliyor. Böylece istenilen cihazın istenirse Wi-Fi ağından çıkarılabileceğini ve bağlı cihazların Wi-Fi trafiğini kolaylıkla izleyebileceğini ortaya koyan Deauther Watch, bu konuda oldukça ilginç bir çalışma oldu.

Deauther Watch’ta ayrıca küçük bir LED flaş var.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın