Elon Musk elinde lavabo ile twitter binasında: Twitter profilini de değişitrdi – Bilgisayar Tamir Servisi

Elon Musk elinde lavabo ile twitter binasında: Twitter profilini de değişitrdi

Elon Musk’ın Cuma günü Twitter’ı satın almak için 44 milyar dolarlık bir anlaşmayı tamamlaması beklenirken, ünlü milyarder bir kez daha “tuhaf” bir tweet ile karşımıza çıkmayı başardı: Twitter merkezine elinde bir lavabo ile girdiği bir video.

Musk, Twitter profilinde de kendini gösterdi. kafa tweet’leri (bash tweet’leri) Ve yerini San Francisco merkezli Twitter merkezi olarak değiştirdi.

Musk’ın Twitter binasından ve elindeki çamaşırhaneden paylaştığı tweet’e şu not düştü: “Twitter Genel Merkezine Girin – İçeri Girin!”

ne oldu?

Twitter’daki ilk şovunun ardından Musk, bot hesapları hakkında yanlış bilgilendirildiğini iddia ederek anlaşmadan çekildiğini duyurdu. Buna göre Twitter konuyu mahkemeye taşıdı ve tüm gözler duruşma gününe çevrildi.

Ancak sürpriz bir kararla Musk, Twitter’ı yeniden satın alabileceğini söyleyerek herkesi şaşırttı. Şimdi işler doğru yolda görünüyor.

Musk, kilit finans ortaklarına anlaşmanın Cuma gününe kadar biteceğini söylerken, Kasım ayına ertelenen davada mahkemeye çıkmak istemekten başka seçeneği yoktu. Denemeden kaçınmak için bu ayın sonunda satın almayı bitirecek gibi görünüyor.

İkinci durumda, Twitter’ın 7.500 çalışanının 1.100’ü Musk’ın satın alma planlarına yanıt olarak şirketten ayrılmayı seçti. Ne Musk ne de Twitter konuyla ilgili henüz resmi bir açıklama yapmadı.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın