FIFA 23’te sizi eleştiren yorumları kapayabileceksiniz… – Bilgisayar Tamir Servisi

FIFA 23’te sizi eleştiren yorumları kapayabileceksiniz…

FIFA 23, kötü oyununuzu eleştiren yorumcuları durdurmanıza izin verir. Hayır, yanlış duymadın. Bu, onu iyi oynayamayan spor hayranları için şimdiye kadarki en iyi futbol oyunu yapıyor.

FIFA 23 resmi olarak yayınlandı ve Eurogamer’ın da belirttiği gibi oyuncuları farklı bir seçenek bekliyor. Fifa23″Kritik YorumlarKapatma seçeneği içerir. Bu ayar, maçta tekniğinizle ilgili tüm olumsuz yorumları susturmanıza olanak tanır. Bu şekilde, net bir hedefi kaçırdığınızda veya bariz bir hata yaptığınızda bile.senin değerli küstahlığınDevam edebilirsiniz.” Olumlu yorumlar seçimden etkilenmez.

Bu özellik özellikle konsolu birkaç dakika ellerine aldıktan sonra güvenlerini kaybetmek istemeyen çocuklar ve yeni oyuncular için oldukça faydalı görünüyor. Ancak oyundaki çok zayıf deneyimli oyuncular bile bundan faydalanabilir.

Ancak bu seçenek ideal değildir. Eurogamer’a göre, bir FIFA Ultimate Team Division Rivals maçı sırasında aday aracılığıyla kritik yorumlar duyulduğunda bu özellik tam olarak işlevsel değildi.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın