FTX, Stablecoin Çıkarmak İçin Çalışmalara Başladı – Bilgisayar Tamir Servisi

FTX, Stablecoin Çıkarmak İçin Çalışmalara Başladı

Kripto para borsaları, giderek artan rekabet ortamında rakiplerinden bir adım öne geçme çabalarını hızlandırdı. Son olarak, kripto borsası FTX’in CEO’su Sam Bankman-Fried, yaptığı açıklamada kripto borsası FTX’in bir stablecoin yaratmaya çalıştığını söyledi.

Popüler kripto para borsası FTX, bir stablecoin yaratıyor. Şirketin CEO’su Sam Bankman-Fried, yaptığı açıklamada bir stablecoin çıkarmak istediklerini belirtti.

Bilindiği gibi, FTX şu anda müşterilerin USD cinsinden bir stabilcoin sepetini teminat olarak kullanmalarına izin veren marj ticareti sunmaktadır. Söz konusu sepet, TrueUSD (TUSD), USD Coin (USDC), Pax Dollar (USDP), Binance USD (BUSD) ve HUSD’yi içeriyor.

Son olarak, FTX kripto para piyasasındaki hakimiyetini artırmak için gelişmeye devam ediyor. Voyager Digital, popüler borsa tarafından 1.4 milyar dolara satın alındı. Güçlü yatırımlarıyla FTX, bir başka büyük borsa olan Binance ile rekabet ediyor. Düşen kripto para piyasasına rağmen, borsa yatırımları artıyor. Şirket ayrıca bir kripto para ödünç verme platformu başlattı.

Bu haber Chip Online ve BTCHaber işbirliği ile hazırlanmıştır.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın