Galaxy Digital, Chainlink Labs ile İş Birliğini Duyurdu – Bilgisayar Tamir Servisi

Galaxy Digital, Chainlink Labs ile İş Birliğini Duyurdu

Son zamanlarda birçok firma çalışmalarını hızlandırmak için ortaklıklar kurmaya başladı. Son olarak, finansal hizmetler şirketi Galaxy Digital, Blockchain’e kripto fiyatlandırma verilerini getirmek için Chainlink Labs ile ortaklık kurduğunu duyurdu.

Finansal hizmetler şirketi Galaxy Digital, kripto fiyatlandırma verilerini Blockchain’e aktarmak için Chainlink Labs ile işbirliği yaptı. Bu adım Chainlink’in kendi oracle ağını kullanacaktır. Ancak bu veriler, DeFi ekosistemindekiler de dahil olmak üzere birçok Blockchain uygulamasına doğrudan dağıtılacaktır.

Galaxy Stratejik Fırsatlar Başkanı Zane Glauber, bu konuyla ilgili olarak aşağıdaki verileri kullandı:

Blok zinciri harici verilerle önceden yüklenmiş olarak gelmez, bu nedenle yalnızca geleneksel olarak mevcut finansal sistemimizin alanı olan çeşitli karmaşık finansal yapılara güç sağlayabilen anlık dijital varlıklar için referans fiyatlar sağlarız. Bu referans fiyatlar, zincirdeki her şeyi çözmek için borç verme ve ödünç alma, opsiyonlar, vadeli işlemler ve daha fazlasıyla ilişkili akıllı sözleşmelere yerleştirilebildikleri için önemlidir.

Bu haber Chip Online ve BTCHaber işbirliği ile hazırlanmıştır.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın