Galaxy S22’ye yeni özellikler geldi – Bilgisayar Tamir Servisi

Galaxy S22’ye yeni özellikler geldi

Samsung, Galaxy S22’yi tanıtırken Özellikle telefonun yeni “gece çekimi” özelliklerine vurgu yaptı.. Şirket, önceki nesil cihazlara kıyasla düşük ışıkta telefonlarının performansını önemli ölçüde geliştirdiğini iddia etti. Kullanıcıların düşük ışık koşullarında daha iyi fotoğraf ve video çekeceğini belirtti.

Ancak, Samsung telefonlarındaki Pixel serisi de dahil olmak üzere bazı üst düzey rakip akıllı telefonlarda hala mevcut. Astrofotografi kamera özellikleri mevcut değildi. Hazem şimdi Güncellenmiş Expert RAW kamera uygulamasıyla Bu sorunu çözüyor gibi görünüyor.

Samsung, yeni Expert RAW ve Camera Assistant uygulamaları aracılığıyla astrofotografi ile ilgili özellikleri Galaxy S22’ye getireceğini duyurdu. Expert RAW’daki Astrofoto özelliği ile gece fotoğrafçılığı meraklıları, geceleri yıldızların, takımyıldızların ve karanlık gökyüzünün net ve parlak fotoğraflarını çekebilir.

yeni Gökyüzü Rehberi özelliğiKullanıcıların takımyıldızları, takımyıldızları ve bulutsuları seçmesine olanak tanır. Ardından, kameranın gelişmiş AI algoritmaları, daha pahalı ve daha pahalı kamera ekipmanı kullanmış gibi görünen görüntüleri üretmek için çoklu segmentasyon ve çoklu çerçeve işlemeyi kullanır.

Yeni uygulama aynı zamanda kullanıcıların aynı sahnenin birden fazla fotoğrafını çekmesine ve ardından çarpıcı fotoğraflar oluşturmak için bunları üst üste bindirmesine olanak tanıyor. Aynı zamanda çoklu pozlama özelliği sağlar. Astrofoto ve Çoklu Pozlama özellikleri, Expert RAW kamera uygulamasının yeni sürümünün Özel Fotoğraf bölümünde mevcuttur.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın