Galaxy S23 hakkında yeni iddialar – Bilgisayar Tamir Servisi

Galaxy S23 hakkında yeni iddialar

Samsung’un şimdiye kadarki bir sonraki amiral gemisi serisi Galaxy S23Bir sızıntının ortaya çıktığını göremedik. Ancak dedikodu kazanı kaynıyor ve üçüncü taraf vakaları yeni telefonun nasıl görüneceğini az çok gösteriyor. Bugün Galaxy S23 ile ilgili sızıntılara üç yeni görsel eklendi ve bu görsellere göre kamera tasarımının seri boyunca aynı olacağı görülüyor.

Aşağıdaki durumlar, yaklaşmakta olan Galaxy S23, Galaxy S23 ve Galaxy S23 Ultra telefonları için üçüncü taraf üreticiler tarafından yapılmıştır. Plus modeli yanlışlıkla “Pro” olarak adlandırıldı.

Daha da önemlisi, bu görüntüler daha önceki sızıntılara ve Samsung’un Galaxy S23 serisi kamera tasarımını entegre edeceğine dair söylentilere daha fazla güven veriyor. Telefonlarda kamera için yuvarlak kesikler olabilir ve Kamera düşüşü çok yüksek olmayabilir.

Bu görüntüler Çin’den bir akıllı telefon kılıfı üreticisine ait gibi görünüyor (UniverseIce aracılığıyla). Teoride, Samsung’un daha önce ortaklarıyla paylaştığı resmi boyutlara dayanıyor ve resmi Galaxy S23 tasarım diline bir bakış sunuyor.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın