Google arama stilinizi değiştirmeyi hedefliyor – Bilgisayar Tamir Servisi

Google arama stilinizi değiştirmeyi hedefliyor

Google, çok çeşitli içerik türlerini tespit etmek için Arama motoru sonuç sayfalarının düzenini değiştirin planlar. Bu yılki Google Arama etkinliğinde gösterilen değişiklikte, Görüntülerin ve videoların artık sekmelerle ayrılmadığı, bunun yerine doğrudan arama sonuçlarına entegre edildiği fark edildi.

Google Mühendislik Başkan Yardımcısı Rajan Patelözel amaç”Sonuçları, insanların konuları keşfetme şeklini daha iyi yansıtacak şekilde düzenleyinGoogle, ilgili kaynakları çeşitli biçimlerde vurgulayabilmenin yanı sıra, güncellemenin aynı zamanda sıralamada daha düşük görünen sonuçların daha değerli hale geleceği anlamına geleceğini söylüyor.

patel”Geleneksel olarak, insanlar ne kadar aşağı inerlerse o kadar az alakalı sonuçlar göreceklerine inanmışlardır. Bu tamamen yanlış değil, ancak her şeyi düşünürseniz, doğru cevabı olmayan sorular, keşfetmenin yeni yollarını bulma konusunda inanılmaz derecede yardımcı olabilir.

Kaçınılmaz olarak, bu büyüklükteki bir değişiklik, yayıncıların ve web sitesi sahiplerinin sitelerinin sıralaması üzerindeki potansiyel etkiyi merak etmesine neden olacaktır. SEO perspektifinden sonuçlarla ilgili bir soruya yanıt olarak Patel, artık tanıdık bir mesajı tekrarladı: “Kullanıcılar için en faydalı içeriği özgün, kaliteli ve güncel içerik olarak görüyoruz. Bu değişikliklerle, farklı biçimlerde daha fazla orijinal içeriği öne çıkarmak istiyoruz. Zamanla, aramada daha zengin görsel içerik görmeye başlayacaksınız.

Yeni görünen sonuç sayfaları, önümüzdeki aylarda ABD’deki mobil kullanıcıların kullanımına sunulacak, ancak değişim zamanı geldiğinde diğer bölgelere ve Google masaüstü aramasına da genişleyecek.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın