Google, bağımsız Sürüş Modu özelliğini sonlandırıyor… – Bilgisayar Tamir Servisi

Google, bağımsız Sürüş Modu özelliğini sonlandırıyor…

9to5Google tarafından hazırlanan bir rapora göre Google, hareket halindeyken sesli kontrollere, kişilere, navigasyona ve diğer kısayollara hızlı erişim sağlayan asistan destekli bir kontrol paneli sağlayan bağımsız bir sistem başlattı. Asistan Sürüş Modundan çıkar. Google’ın ilk olarak 2019’da I/O’da duyurduğu özelliğin süresi 21 Kasım’da sona erecek.

Yardımlı Sürüş Modu, Google Haritalar’da yerleşik olarak bulunan ve navigasyona başladığınızda otomatik olarak açılan Sürüş Modu özelliğine çok benzer olsa da, aynı şey değildir. asper’den Mishaal Rahman, Asistan Sürüş Modu Asistanı, Sürüş Modu yayınlanmadan önce Haritalar’a zaten eklenmiş diyor.

Özelliği bitirmek, Android Auto’yu destekleyen bir dijital navigasyon hub’ı olmayan bir araba kullananlar için biraz can sıkıcı olabilir. Yardımcı sürüş modu hizmeti, Google, Android 12 ile ihmal ediyorTelefon ekranları için Android Auto“Uygulamanın yerini alması bekleniyordu, ancak bu beklenti gerçekleşmedi.

“Bağımsız asistan” sürüş modu ile “haritaların sürüş modu” arasındaki fark “Hey Google, sürüş modunu başlatBağımsız versiyona “ gibi bir sesli komut söyleyerek veya telefonunuzun ana ekranındaki Sürüş modu kısayoluna dokunarak erişebilirsiniz. Yardımcı sürüş modunu devre dışı bıraktığınızda, Google Haritalar’da navigasyonu başlatarak özelliklere erişmeniz gerekecek, ancak bu birçok kullanıcının bunu zaten yapmakta olduğu bir gerçektir.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın