Google Pixel Tablet Hakkında Daha Fazla Detay Geldi – Bilgisayar Tamir Servisi

Google Pixel Tablet Hakkında Daha Fazla Detay Geldi

gecikmiş Google Piksel Tabletin 2023’te gelmesi dışında henüz çok fazla ayrıntı verilmedi. Ancak ortaya çıkan sızıntılar, bu tabletten bekleyebileceğimiz bazı boşlukları dolduruyor.

91 cep telefonları Kuba Wojciechowski Bahsettiğim gibi Piksel tablet Mühendislik Doğrulama Testi (EVT) aşamasına girmiş görünüyor. Bu, tabletin prototip aşamasını geçtiği ve şu anda dahili olarak test edildiği anlamına gelir.

Teknik özelliklere gelince, tablete benziyor 128 GB ve 256 GB Depolama seçenekleri ile gelecek. Tablet ayrıca Wi-Fi 6’yı destekleyecek ve 10,95 inç Bildirildiğine göre bir ekranla geliyor – bu kesinlikle bir bütçe tableti olacağını düşündüğümüz bir cihaz için büyük bir anlaşma. Dolayısıyla beklendiği kadar bütçe dostu olmayabilir.

Son sızıntıda bildirilen bazı özellikler daha önce de gündemdeydi: Örneğin Google yapımı stylus’un Pixel Tablet için üretildiği söyleniyor ve tabletten daha önce bahsedilmişti. ekran kalemi desteği ile Geldiğini duyduk.

Daha önceki söylentilere göre tablet 4 GB RAM gelecek ile. Google, tabletin ilk nesil Tensor çiplerini kullanacağını da onayladı.

Ayrıca Google Pixel tablet, Piksel tablet E Piksel Tablet Pro Söylentiler arasında iki farklı modelle gelebileceği de yer alıyor. Bekleyip göreceğiz.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın