Google’dan büyük zam: YouTube Premium Türkiye fiyatları ne kadar oldu? – Bilgisayar Tamir Servisi

Google’dan büyük zam: YouTube Premium Türkiye fiyatları ne kadar oldu?

YouTube, uzun süredir YouTube Premium adlı bir abonelik sistemi sunuyor. Türkiye’de bugüne kadar çok uygun fiyatlı olan hizmet fiyatları maalesef modernizasyonla birlikte önemli ölçüde artmıştır.

Beyan “YouTube Premium ile en sevdiğiniz videoları, içerik oluşturucuları ve müzisyenleri daha kolay takip edebilmeniz için size kesintisiz YouTube keyfi sunuyoruz. Sizlere mükemmel hizmet ve özellikler sunmaya devam edebilmek için…Kullanıcılar yeni artan fiyatlar hakkında bilgilendirilir.

Türkiye’de YouTube Premium fiyatları artıyor – 2022

Tek bir YouTube Premium abonelik ücreti 16,99 TL’dir. 29.99 TLiçin promosyon. En büyük artış aile üye sayısında oldu. Yeni zamla daha önce 25.99 TL olan aile üyeliği fiyatı 59.99 TL Oldu.

Üstelik öğrenci üyelik ücreti 9.99 TL’den başlıyor. 19,49 TLiçin promosyon. Artan fiyatların 21 Kasım 2022 tarihinden itibaren geçerli olacağı açıklandı.

Youtube Premium çalıştırılıyor mu?

YouTube Premium, reklamsız bir YouTube deneyimi ve sınırsız YouTube Müzik aboneliği içeren Google’dan ücretli bir abonelik seçeneği. YouTube Premium aboneleri, YouTube videoları sırasında reklam görmez ve YouTube Music’i kullanabilir.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın