Google’ın katlanabilir Pixel alternatifi yakında karşımıza çıkabilir… – Bilgisayar Tamir Servisi

Google’ın katlanabilir Pixel alternatifi yakında karşımıza çıkabilir…

Google, Pixel 7’yi ve Pixel 7 Pro’yu dün sunuldu. Ancak beklenen piksel katlama modelinden, yani. piksel katlamahiç bahsedilmedi. Ancak bazı analistler, yakın gelecekte katlanabilir Pixel cihazı için yeni bir tanıtım etkinliği görebileceğimizi söylüyor.

Pixel Fold, şirketin ilk katlanabilir telefonu olacak, iyi kaydedilmiş sızıntısı Ross Young, Phone Arena tarafından tespit edilen bir tweet’te şunları söyledi: 2023’ün ilk çeyreğinde, yani Ocak ve Mart ayları arasında satışa sunulacak.

Young, telefon için panel sevkiyatlarının Ocak ayında başlayacağını da iddia ediyor. Bu, telefonun Şubat’tan önce gelmeyeceği anlamına gelebilir, ancak şu anda sadece bir tahmin. Her iki durumda da, telefonun çok yakında gelebileceği bir gerçek.

2023 yılına denk gelen bu iddia ve Geçenlerde farklı bir kaynaktan Başka bir iddiaya tekabül ediyor gibi görünüyor. Bunun doğru olma ihtimalinin yüksek olduğunu söyleyebiliriz çünkü birden fazla kaynak aynı şeyi söylüyor.

Ancak planların değişmesi mümkündür. Daha önceki sızıntılar, bu yıl bir Google Pixel Fold göreceğimizi gösteriyordu. Bu tahminlerin 2023’e ertelenmesi, önceki yanlış sızıntılardan ziyade gecikmeden kaynaklanıyor gibi görünüyor.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın