GTA yayıncısı Take-Two, Outriders’ın geliştiricileri ile yayıncılık anlaşmasını iptal etti… – Bilgisayar Tamir Servisi

GTA yayıncısı Take-Two, Outriders’ın geliştiricileri ile yayıncılık anlaşmasını iptal etti…

GTA serisinin de yayıncısı olan Take-Two Interactive, stüdyonun bir sonraki projesini geliştiriyor. İki yıl sonra, People Can Fly ile yaptığı yayıncılık anlaşmasından çekildi.

Outriders’ı da geliştiren stüdyo, People Can Fly”Take-Two Interactive’den, karşılıklı anlayışla geliştirme ve yayınlama sözleşmesini feshetmek için bir niyet mektubu aldı.Ve ortaklığın sona erdiğini şöyle bir açıklama ile duyurdu:

İnsanlar artık uçabilir, ayrıca savaş ve oyun döngülerini sıkılaştırmaya çalışabilir ve Unreal Engine 4’ten Unreal Engine 5’e Geçiş odaklanacağını söylüyor. Anlaşma iptal edilmemiş olsaydı, ikili, iki yıldır geliştirilmekte olan Project Dagger olarak bilinen bir oyunu ortaklaşa başlatacaktı.

Açıklama, Take-Two’nun yayıncılık anlaşmasından neden çekildiğini açıklamıyor, ancak kararın karşılıklı rıza ile alındığını gösteriyor. People Can Fly’ın CEO’su Sebastian WojciechowskiStüdyonun gelecekte Take-Two ile tekrar çalışmaması için hiçbir neden görmediğini söyledi.

People Can Fly hala projenin haklarını elinde tutuyor ve oyunun son sürümünü piyasaya sürülmeden önce geliştirmeye devam edecek. Açıklamaya göre, Take-Two hisseyi satın alma seçeneğine sahipti ancak almamaya karar verdi. Wojciechowski, yayıncının geri çekilmesini projenin tam olarak tamamlanması yolundaki küçük bir tümsek olarak nitelendirdi.

hançer projesiŞu anda People Can Fly üzerinde geliştirilmekte olan yedi oyundan biridir. Stüdyo ayrıca Square Enix ile ortaklaşa geliştirdiği bir oyun, kendi kendine piyasaya sürülmeye hazırlandığı iki oyun ve birkaç VR oyunu üzerinde çalışıyor.

Şirket, en son 2020 yılında canlı Outriders FPS oyununu piyasaya sürmek için Square Enix ile birlikte çalıştı. İlk bakışta korkunç bir izlenim bırakan, ilk bakışta tanıdık bir keskin nişancı oyunu gibi görünen ancak biraz oynadıktan sonra oyundan çıktığı görülebilen bir oyundu. özel bir çekicilik…

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın