Hangisi Daha Sağlam? iPhone 14 Pro Max mi Galaxy S22 Ultra mı? – Bilgisayar Tamir Servisi

Hangisi Daha Sağlam? iPhone 14 Pro Max mi Galaxy S22 Ultra mı?

Apple’ın yeni telefonu iPhone 14 Pro Maks veya Samsung Galaxy S22 Ultra Daha sağlam mı? Bunu kanıtlamak için yapılan kıyaslama testinde ne yazık ki Apple yara almadan kurtulamadı. Yani, bu telefonu satın almayı düşünüyorsanız, uğraşmak daha iyi olabilir. Ancak bu yalnızca iPhone 14 Pro Max için değil, Galaxy S22 Ultra için de geçerlidir. Çünkü çok yaralandı.

İki model, aşağıda görebileceğiniz Phonebuff’ın YouTube videosunda karşılaştırıldı. 1.5 metre yükseklikten düştü Ve böyle bir dizi düşme testi bunlar uygulanıyor. İlk testte iPhone 14 Pro Max’in arkası paramparça olurken, iPhone 14 Pro Max’in kamera aksamı da bir miktar hasar gördü ancak buna rağmen kameralar yine de düzgün çalıştı. Aynı testte Samsung Galaxy S22 Ultra da çatlıyor ancak iPhone kadar kötü görünmüyor.

Tabii senaryolar çok çeşitli. Video ile devam edilirken her iki telefonun da aynı sonucu aldığı görülüyor, iPhone 14 Pro Max ise ilk düşüşte kırıldı ve Galaxy S22 Ultra’nın arkasına itildi. Ancak Galaxy S22 Ultra’nın da çok güçlü olmadığı açık. Bu düşme testleri için çeşitli senaryolar uygulanır ve gerçekçi olanlar en iyisidir. Bu videolarda da görebileceğiniz gibi S22 Ultra’nın da darbe aldığını görebilirsiniz. Dolayısıyla bu iki telefonu almayı düşünüyorsanız, yanlarında kılıf bulundurmanız ek maliyetlerin önüne geçebilir.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın