Hayır, bu yüz bir filmden değil, aslında her gün görebileceğiniz bir canlının yüzü – Bilgisayar Tamir Servisi

Hayır, bu yüz bir filmden değil, aslında her gün görebileceğiniz bir canlının yüzü

Yukarıda gördüğünüz görüntü, filmlerden ve dizilerden yeni bir yaratığa ait değildir. Bu resim gerçek hayatla ilgilidir. Bir karıncanın yakın çekimi.

Büyüleyici fotoğrafçılık, Nikon Küçük Dünya Mikroskopi Fotoğraf YarışmasıLitvanyalı bir fotoğrafçının portresi olan korkunç fotoğrafta 57 yarışmacıdan biriydi. Eugenius Kavaliauskas Tarafından alınan.

Bir CNN raporuna göre, bu fotoğraf.Mikroskop aracılığıyla görüntülemede mükemmelliği fark edinHedeflenen yarışmanın 48. yılında yarıştı.” Nikon, 2022’de yarışmak için 72 ülkeden yaklaşık 1.300 başvuru aldığını söylüyor.

Web sitesine göre Kavaliauskas, böceklere dönmeden önce kuş fotoğrafçısı olarak çalıştı. Dehşete kapılmış karıncayı kıpkırmızı gözleri ve kızgın bir ifadeyle yakından çekmek için yansıyan ışığı kullanın.

Fotoğraf hemen internette yayılsa da Kavaliauskas yarışmada birincilik ödülünü kazanamadı. Bu onur, günlük dev Madagaskar gekosunun ön ayağının güzel bir floresan görüntüsünü yaratan İsveçli fotoğrafçılardır. Gregory Timming E Michael MilinkoviçYukarıda gördüğünüz fotoğrafta elin küçük damarlarını ve kemiklerini belgelemeye gitti. 63x büyütme kullandılar.

Yarışmaya katılan tüm ilginç fotoğrafları buraya tıklayarak görüntüleyebilirsiniz…

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın