HBO Max Nedir? Hangi Diziler Var? Türkiye’de Yayın Hayatına Başlıyor? – Bilgisayar Tamir Servisi

HBO Max Nedir? Hangi Diziler Var? Türkiye’de Yayın Hayatına Başlıyor?

HBO Max’in Türkiye’de yayın hakkı için yaptığı lisans başvurusu onaylandı. RTÜK Başkanı Ebubekir Şahin, Twitter’dan şu mesajı paylaştı:

Dün olduğu gibi bugün de ülkemizin yasalarına bağlı, toplumsal değerlerimize saygılı her kuruluşa desteğimiz devam etmektedir. Global marka hbomax’ın ülkemizde yayın hakkı için yaptığı lisans başvurusu onaylanmıştır. Ehliyetin hayırlı olsun.

HBOMAX nedir?

HBO programları dünya çapında 155’ten fazla ülkede satılmaktadır. HBO, özellikle Game of Thrones serisi için ülkemizde tanınan bir markadır. Şu anda Game of Thrones’un girişini anlatan House of Dragons’ı yayınlıyor. Ayrıca Chernobyl gibi önemli mini diziler de HBO’nun elinden düştü.

Peki HBO Max nedir?

HBO Maks; Orijinal HBO serisi Warner Bros’un kütüphanesi. Discovery tarafından desteklenen gişe rekorları kıran büyük bir film ve TV şovu kataloğuyla birleştiren bir akış hizmeti. Hizmet ilk olarak 18 Ekim 2018’de duyuruldu; Hizmet 27 Mayıs 2020’de başladı.

HBO Max, sitesinde HBO Max’in ne olduğu sorusunu yanıtlıyor: Friends, South Park, The Big Bang Theory, Peacemaker ve Hacks dahil olmak üzere tüm aile için daha fazla film, şov ve Max Originals ile hepsini tek bir HBO’da getirin , Wonder Woman WarnerMedia, 10.000 saatlik premium içeriğin bir araya getirildiği bir platformdur.

Hizmet, reklamsız yayınlar için aylık 15 ABD Doları veya reklam destekli yayınlar için aylık 10 ABD Doları tutarındadır. HBO’ya zaten kablolu olarak sahip olan çoğu kişi, ek bir miktar ödemeden HBO Max’e otomatik olarak erişir.

ABD’de HBO Max’in iki abonelik düzeyi vardır:

  • Reklam planı – ayda 9,99 ABD doları veya yılda 99,99 ABD doları

  • Reklamsız Plan – ayda 14,99 ABD doları veya yılda 149,99 ABD doları

Çok sayıda başarılı film ve prestijli dizi, HBO Max’i oyuncuların büyüdüğü akış pazarında güçlü bir rakip haline getiriyor.

HBO Max reklam destekli plan, pahalı, reklamsız bir planla izlenecek hemen hemen her şeyi içerir. Bununla birlikte, en ucuz plan, çevrimdışı görüntüleme için içerik indirme seçeneği sunmaz ve akış, 4K yerine HD kalitesiyle sınırlıdır. HBO’ya abone olan çoğu kişi, ek ücret ödemeden HBO Max’i reklamsız almaya hak kazanır.

HBO Max’in Türkiye’de ne zaman yayına başlayacağı henüz açıklanmadı.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın