Hem Kablosuz Hem Hafif Bir Fare Seçeneği olan Asus TUF Gaming M4 Wireless Satın Alınır mı? Asus TUF Gaming M4 Wireless İncelemesi – Bilgisayar Tamir Servisi

Hem Kablosuz Hem Hafif Bir Fare Seçeneği olan Asus TUF Gaming M4 Wireless Satın Alınır mı? Asus TUF Gaming M4 Wireless İncelemesi

Özellikle bilgisayar oyunlarını sevenler, light mouse’ların son zamanlarda oldukça popüler olduğunu bileceklerdir. Sektörde daha önce incelediğimiz TUF Gaming ailesinden M4 Hava Bu detayları arayanlar için mükemmel bir kablolu oyuncu faresiydi. Şu anda sahip olduğumuz model M4’tür ancak kablosuzdur ve delikleri yoktur. Yani artık daha hafif ve kompakt bir form aldığı söylenebilir.

bunun dışında TUF Gaming M4 Kablosuz Yapısal olarak TUF Gaming M4 Air’e benzer. Tabii ki dediğimiz gibi ağırlıkta ufak bir fark var. Asus, yüzde 10 daha hafif olması için pakete bir pil adaptör yatağı dahil etti, bu nedenle AA yerine AAA pilleri kullanmak ve ağırlığı 86g’dan 77g’ye düşürmek mümkün. Böylece pili istediğiniz kiloya göre istediğiniz gibi kullanabilir ve bu nedenle pili ek ağırlık olarak kullanabilirsiniz.

RF kullanımında AA pil ile 134 saniye Ve eğer AAA pil ile 53 saat pil ömrü teklifler. Bluetooth kullanırken bu süreler yaklaşık olarak iki katıdır. Polimer üst kapağın ve yan düğmelerin antibakteriyel koruyucu kaplamaya sahip olması, farenizin sağlıklı ve temiz kalmasına yardımcı olur.

TUF Gaming M4 Wireless’ın teknik özellikleri de güçlü. fare Hassasiyet 12000 dpi Maksimum 35g hızlanma ve 300 dpi maksimum hız sunar PixArt PAW3311 optik sensör kullanır. Böylece oyunlarda çok fazla verim alabilirsiniz.

Ayrıca 6 programlanabilir tuşa sahiptir ve cephanelik sandığı Yazılımla uyumludur. Sol ve sağ fare düğmesi 60 milyon tıklama İşlenecek kadar dayanıklı. Deneyimi geliştirmek için M4 Wireless ayrıca yüzde 100 PTFE fare altlığına sahiptir.

TUF Gaming M4 Wireless, sahip olduğu her şeyle oldukça iyi bir modeldi, ancak RGB aydınlatma Araştırmacıların hiçbir Aura Desteği İlerleme yok. Ancak öte yandan bir oyun mouse’unda kablosuz aydınlatma arayanlar için bir seçenek haline geldi.

çözüm

Sonuç olarak TUF Gaming M4 Wireless daha hafif ama yüksek performanslı mouse arayanların ilgisini çeken bir ürün diyebiliriz. En önemli hususlar, isteğe bağlı pillerin kullanılması ve iki farklı kablosuz ilkesinin benimsenmesidir. eğer fiyat 1000 TL etrafında.

Çip derecesi: %80

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın