Honda’nın tamamen elektrikli SUV’u Prologue ortaya çıktı – Bilgisayar Tamir Servisi

Honda’nın tamamen elektrikli SUV’u Prologue ortaya çıktı

Honda sonunda elektrikli SUV’sine küçük bir bakıştan fazlasını sunuyor.. Gösterişli EV tasarımlarından hoşlanmıyorsanız, Prologue çekici bir rehber kitap aracı olabilir. Şirket, elektrikli SUV’nin gösterişli olmadığını söylüyor İşlevsel olacak şekilde tasarlandı Tam tasarım önizlemesini sunan Honda, odak noktasının insanlara geniş ve konforlu bir iç mekan sağlamak olduğunu söylüyor.

İçerisinde bir çok teknoloji bulmak mümkün. Honda tüm iç detayları paylaşmamış olsa da, 11 inç dijital ekran, 11.3 inç bilgi-eğlence ekranı ve USB-C bağlantı noktaları dikkat çekiyor. Android Auto, Apple CarPlay ve WiFi erişim noktası modu mevcuttur. Havalı Honda E gibi dokunmatik ekranlarla dolu bir araba değil, ancak teknoloji her açıdan öne çıkıyor.

giriş , General Motors ile ortaklaşa geliştirildi ABD markası Ultium platformuna dayanmaktadır. Bu kapalı SUV 2026’da E: mimari 2027’de üzerine inşa edilen elektrikli araçları ve daha düşük fiyatlı modelleri içeren daha büyük bir elektrifikasyon planının ilk bağlantısı olarak düşünülebilir.

Prologue’un birçok özelliği, menzili ve fiyatı da dahil olmak üzere sınıflandırılmış durumda. Ancak Honda, bunu daha büyük bir dingil mesafesi (8 inç daha uzun ve 5 inç daha geniş) ile CR-V hibridinden bir adım olarak tanımlar.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın