Instagram yeni bir şeyler test ediyor – Bilgisayar Tamir Servisi

Instagram yeni bir şeyler test ediyor

Instagram’ın test ettiği yeni özelliği, Kullanıcıların profillerine şarkı eklemelerini sağlar. Sızıntılarıyla tanınan Alessandro Paluzzi, Twitter’da bu yeni özelliği ima etti ve kullanıcılar hemen Instagram’ı MySpace ile karşılaştırmaya başladı. Ancak, ölülerin sözcüsü Kristen Körfezi Bu özelliğin dahili bir prototip olduğunu ve henüz düşünülmediğini söyledi.

Paluzzi, tersine mühendislik yoluyla uygulama güncellemelerini ifşa etmesiyle bilinir ve ayrıca potansiyel özellik ve nasıl çalıştığı hakkında ekran görüntülerini tweetledi. Geliştiriciye göre şarkı, Instagram biyografi bölümünün altında görünecek. Örnek olarak Paluzzi Rick Astley’nin zil sesini kullanma Şarkının nerede görüntülendiğini gösterin ve şu anda müzik çalamayacağınızı, ancak bunun gelecekte değişebileceğini unutmayın.

2000’lerin başında benim alanımKullanıcıların profilleri için bir arka plan şarkısı seçmelerine izin vermek için kullanılır. Instagram bu özelliği herkese açık hale getirmezken, sosyal medya platformu 2018 yılında Instagram Stories için müzikleri tanıttı. Binlerce şarkı arasından seçim yapabilir veya Spotify gibi harici bir uygulamadan müzik ekleyebilirsiniz.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın