iPhone için yeni sızıntı görseller çıktı… – Bilgisayar Tamir Servisi

iPhone için yeni sızıntı görseller çıktı…

Bir süre elma iPhone SE 4’ün tasarımını değiştirebileceğinizi Tasarım hakkında söylentiler duyuldu ve şimdi sızdırılan bazı görseller bu tasarımın nasıl görünebileceğini gösteriyor.

Görüntüler bilinmeyen bir kaynaktan, Front Page Tech’in ünlü sızdırıcısından. John ProsserIan Zelbo tarafından, kendisine gönderilen bilgilere dayanarak oluşturuldu.

Görüntüler, ana sayfa düğmesi olmayan, çentikli (iPhone 13 serisindeki %20’lik azalmadan önceki gibi) ve ince çerçeveli bir telefonu gösteriyor. Yani telefon bir süredir tükeniyor. iPhone XR’ye çok benzeyebilir. Bu, şu anda satışta olan iPhone SE’de büyük bir değişiklik.

Telefon Midnight (Siyah), Starlight (Beyaz) ve Ürün KIRMIZI (son iki SE neslinde de mevcut olan üç renk) olarak sunulacak ve 6.1 inç ekrana sahip olacak gibi görünüyor.

Fotoğraflarda arka tarafta tek lensli bir kamera da görülüyor ancak kamera tasarımı hakkında herhangi bir detay verilmedi. iPhone 14 Pro ve iPhone 14 Pro Max’teki 48MP birincil kameranın yanı sıra, çoğu iPhone kamerasının 12MP olduğu göz önüne alındığında, yeni SE’nin 12MP sensöre sahip olması muhtemel görünüyor.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın