Jack Dorsey’nin tweet’inin NFT’si değer kaybetmeye devam ediyor… – Bilgisayar Tamir Servisi

Jack Dorsey’nin tweet’inin NFT’si değer kaybetmeye devam ediyor…

Çin’deydimİlk tweet olarak tarihe geçen Jack Dorsey’in tweet’i NFT olarak satın alındı O zamandan beri bir yıldan fazla oldu. Twitter kurucu ortağı Estavi, Twitter dönemini NFT olarak müjdeleyen ilk tweet’i 2.91 milyon dolara satın aldı ve o zamanlar oldukça heyecan yarattı.

Mart 2021’den Nisan 2022’ye kadar İran merkezli kripto girişimcisi, NFT’yi 50 milyon dolara satmaya karar verdi. Ancak, alabileceği en yüksek teklif o sırada yalnızca 2 ETH idi veya 6.250 dolara yükseldi Bu değer, NFT’nin sonradan aldığı 0.0166 ETH’den hala daha iyiydi.

Dorsey’e 2,9 milyon dolar kazandıran aynı NFT 29 dolara düştü.. En iyi satın alma teklifi Ağustos ayında 0,25 ETH’ye veya 400 dolara yükselirken, değer şu anda 243 dolar değerinde olan 0,15 ETH’ye düştü. En düşük teklif, 1,62 dolardan 0,0001 ETH’ye ulaştı.

Şimdi bekleyip Estavi’nin geçmişten bir iz taşıyıp taşımadığını görmek zorundayız. BBC’ye konuşan Estafi, yüksek bir teklif gelmedikçe satmayacağını veya yakında 30.000 dolarlık en iyi alım teklifinden daha iyi olmayacak gibi görünen bir dizi düşük tekliften önce satabileceğini söyledi. Gelecek kötüye gidiyor.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın