Karadul örümceklerinin orantısız ısırıkları… – CHIP Online – Bilgisayar Tamir Servisi

Karadul örümceklerinin orantısız ısırıkları… – CHIP Online

Garip bulmacaları seviyorsanız, 1950 ile 1959 arasında ABD’de Kara dul ısırıkları hakkında veri toplama Ve bu süre zarfında 63 kişinin öldüğü gerçeği ilginizi çekebilir. Bu insanların çoğu erkekti Önceki çalışmalar, kara dul ısırıklarının yaklaşık yüzde 80’inin erkeklerde meydana geldiğini buldu.

This American Life’ın bir bölümünde çevre analisti Kelsey PadgettVe en ilginç olanı, bu ısırıklar Çoğu çubuktaydı. Bunun neden o dönemde kara dul ısırıklarından bu kadar çok ölümün meydana geldiğini açıkladığı düşünülüyor.

Röportajda,Bu bölgedeki deri daha az kalınlaşır ve daha fazla sinir bulunur. Bu bir nörotoksindirAçıklama şöyle devam ediyor:Cinsel organlarınızdan ısırılmak, zehrin vücudunuza örneğin bir mısırdan daha hızlı veya daha sert girmesine neden olabilir.

Kara dullar neden penisi tercih ediyor?

Tabii ki buradaki en önemli soru, kara dul örümceğinin neden sık sık pantolon içine saklanarak ısırdığı olabilir. Ancak, kara dulların bu üyeye özel bir ilgisi yok gibi görünüyor. Kara dul örümcekleri insanları penislerinden veya başka bir yerden ısırmayı tercih etmezler ve sadece kendilerini tehdit altında hissettiklerinde ısırırlar. Bu nedenle, bu orantısız şekilde çok sayıda erkeğin penisi ısırması, kara dulların kendilerini tehdit altında hissettikleri birçok durumda olduklarını ve penisin yakında olduğunu ima etti. Padgett böyle düşünüyor. Kara dul ısırıklarının çoğu rapor edildi Evin dışındaki tuvaletlerde.

büyük “Kara dul örümcekleri karanlık, alçak yerleri sever. Özellikle iki şey arasında örümcek ağı yapmayı severler.Böceklerin ve sineklerin klozet kokusunu çok sevdiklerini ve yuvalarını klozet çukurlarına çevirdiklerini ekliyor:Yani ağınızı dışarı çıkarmak harika bir seçenek. Bunu hayal et. elliler. sen adamsın. Kendi büyük tuvaletini yapmalısın. Dışarıdaki tuvaleti kullanmak için dışarı çıkıyorsunuz. Sen ve üyen orada oturun. Ve o anda örümcek ağa çarpar. Saldırgan olmayan kara dul genellikle içgüdüsel olarak koşar ve ağına giren yeni yaratığı ısırır.

Erkek ısırma ve penislerle ilgili bu orantısız sorun, tuvaletlerin evlere taşınmasıyla ortadan kalkmış gibi görünüyor. Bugün, kara dul ısırıkları nadiren ölümcüldür, çoğu tedavi edilmez ve bazıları hastanede tedavi edilebilir.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın