Kararlı Galaxy S22 Android 13 One UI 5 güncellemesi İtalya’da sunuldu… – Bilgisayar Tamir Servisi

Kararlı Galaxy S22 Android 13 One UI 5 güncellemesi İtalya’da sunuldu…

Samsung, Galaxy S22 için Android 13 – One UI 5.0’ın beş beta sürümünü yayınladı ve SDC 2022 açılış konuşması sırasında, bu ayın sonuna kadar One UI 5.0’ın kararlı sürümünü yayınlayacağı resmi olarak açıklandı. Şimdi, Güney Koreli şirket Galaxy S22 için kararlı bir güncelleme yayınlamaya başladığı söyleniyor..

Birkaç rapora göre Samsung, Galaxy S22, Galaxy S22+ ve Galaxy S22 Ultra telefonları için kararlı Android 13 güncellemesini yayınladı. BVJ4 ile biten bir bellenim sürümüyle yayınlandı. Güncelleme ilk olarak One UI 5.0 Beta yazılımının henüz piyasaya sürülmediği bir ülkede yayınlandı. İtalya’da yayınlanmış gibi görünüyor..

İtalya’da Galaxy S22 serisi akıllı telefon kullanıcısıysanız, Android 13 güncellemesini cihazınızda Ayarlar » Yazılım Güncelleme’ye giderek ve İndir ve yükle’ye dokunarak kontrol edebilirsiniz.

Samsung, çok yakında diğer ülkelerde Galaxy S22 serisi için kararlı One UI 5.0 güncellemesi yayınlayacak. Android 13 kararlı güncellemesinin bu ayın sonuna kadar daha fazla pazarda piyasaya sürülmesi sürpriz olmamalı. Bu nedenle, telefonunuzdaki güncellemeleri sık sık kontrol etmek iyi bir fikirdir.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın