Meta, ayrılan çalışanına ödeme yapmaya devam ediyor – Bilgisayar Tamir Servisi

Meta, ayrılan çalışanına ödeme yapmaya devam ediyor

Sheryl Sandberg, Ağustos ayında Meta’nın direktörlüğünden resmen istifa etti. Ancak son haberlere göre şirket, Sandberg’in kişisel güvenliğini korumaya karar verdi. Ödeme 2023’e kadar devam edecek. yönetici grubu,Güvenliğe yönelik tehditler sürüyorGüvenlik hizmetlerinin masraflarını ödemeyi kabul etti, “

1 Ekim’den 30 Haziran 2023’e kadar Sandberg koruması konutlarında ve seyahatleri sırasında sağlanmaya devam edecek.

Sandberg’in istifasının ardından şirkete onu korumaya devam etmesi için ödeme yapmasını gerektirecek ne tür tehditler aldığı açık değil. Meta konuyla ilgili bir açıklama yapmadı.

Sheryl Sandberg, Meta’ya 2008’de katıldı ve 30 Eylül 2022 tarihinde şirketten istifa etmiştir. Bundan sonra Meta Yönetim Kurulu’nda görevine devam edecek ve kadrolu olmayan bir yönetici olarak tazminat alacak. Sandberg görünüşte kendi iradesiyle istifa etmiş olsa da, şirketteki son görev süresi kişisel bir skandalla gölgelendi. Bu yılın başlarında The Wall Street Journal, Sandberg’in o sırada çıktığı söylenen şirket kaynaklarını bildirdi. Activision CEO’su Bobby Kotik hakkındaki olumsuz haberleri ortadan kaldırmak için kullandığını bildirdi.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın