Microsoft’un hiç yayınlamadığı duvar kağıdı – Bilgisayar Tamir Servisi

Microsoft’un hiç yayınlamadığı duvar kağıdı

Windows 11 için varsayılan duvar kağıdıdır. gelişir, çıplak titreşimlere sahiptir. Windows 11’in piyasaya sürülmesinden önce Microsoft, “Bloom” un çeşitli türevlerini değerlendirdi ve bunlardan birine karar verdi. Şimdi değerlendirilen (ve kaldırılan) sürümlerden birini yayınladı.

WindAesthetic’e göre, Windows 11’in bu erken sürümünün arka planı garip bir mavi çiçeğe benziyor.”Petal benzeri görünümWindows 11’i yükledikten sonra gördüğünüz duvar kağıdının aksine, erken dönem “yaprak benzeri” duvar kağıtları, koyu ve açık varyantlar arasında gözle görülür farklılıklara sahiptir.

Microsoft bu duvar kağıtlarını hiç yayınlamamış olsa da, Microsoft Store’da karanlık varyantı kolayca tespit edebilirsiniz; Şirket bunu hesap makinesi uygulamasının ekran görüntülerinde kullanıyor.

Windows 11 duvar kağıdının birçok alternatif çeşidi vardır ve favorilerimiz arasında karanlık varyantlar ve macOS Ventura’dan ilham alan varyantlar bulunur. Daha derinlemesine bir arka plan tercih ederseniz, Microsoft’un 2024’te piyasaya sürüleceği iddia edilen Windows 12 duvar kağıtlarına da göz atabilirsiniz.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın