Minecraft’ta oluşturulan etkileyici evren… – CHIP Online – Bilgisayar Tamir Servisi

Minecraft’ta oluşturulan etkileyici evren… – CHIP Online

On yılı aşkın süredir oyuncular En çılgın hayallerini gerçekleştirmek için Minecraft’ı kullandılar, ama şimdiye kadar hiç kimse tüm evreni inşa etmeye çalışmadı. Reddit kullanıcısı Kressdacoİnanılmaz bir evren yaratımı yarattı ve bu görülmesi gereken sahneyi bu haftanın başlarında web ile paylaştı.

Bu yapıdaki her blok, bize daha önce hiç görmediğimiz bir görünüm vererek, inanılmaz bir etki için kullanıldı. minecraft eseri verilmiş. Tabii ki, tüm evren her ayrıntıda tamamen yeniden yaratılmadı, ancak bunun Minecraft kullanılarak üretilmiş en etkileyici projelerden biri olduğunu güvenle söyleyebiliriz. Aşağıda, ChrisDaCow’un projesinin gelişen film kamerası açıları ve müzik için nasıl kurulduğunu görebilirsiniz.

Üç gün önce Kressaco’nun kozmik şaheseri Minecraftbuilds alt dizinine girdiğinden beri 22.000’den fazla oy aldı ve şu anda tüm zamanların en iyi 15 sayfa gönderisi arasında. Her gezegenin, onları hemen tanımlamayı zorlaştıran ayrıntılarla neden bu kadar ünlü olduğunu anlamak zor değil. Satürn’ün tozlu halkaları veya Dünya’nın tüm canlı özellikleri gibi küçük detaylar muazzam bir etkiye sahiptir. Örneğin yakından bakarsanız, dışında ve çevresinde belirginleşen plazma yayları sayesinde Güneş’in bile canlı göründüğünü görebilirsiniz.

Bu yapı şimdiye kadarki en yoğun Minecraft kreasyonlarından biri olduğu için, ChrisDaCow’un yaklaşık olarak projenin kendisi kadar yoğun 13 buçuk dakikalık bir video yayınladığını ve projenin iki ay boyunca nasıl ortaya çıktığını açıkladığını belirtmekte fayda var.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın