Model Bella Hadid’den akıllara kazınan bir gösteri: Üzerine elbise “püskürttüler” – Bilgisayar Tamir Servisi

Model Bella Hadid’den akıllara kazınan bir gösteri: Üzerine elbise “püskürttüler”

Paris Moda Haftası sonunda düzenlenen İlkbahar / Yaz 2023 defilesinin sonunda moda markası, Kapalı Beklenmedik bir teklifte bulunarak Yarı çıplak bir modelin podyuma çıkarılması Yürümeye başlamadan önce üzerine bir elbise püskürttüm.

dünyaca ünlü model bella hadidVogue’un yer aldığı defilede elbise, püskürtüldükten sonra giyilebilir bir kumaşa işlenen bir malzeme. onlar yaparyapılmış. Teknoloji katılımcıları, podyumda yürürken Hadid’i köşeye sıkıştırıp elbise şeklinde vücudunun her yerine kumaş püskürttüklerini izlediler.

Vogue Business, Liquid Fabrican’ın püskürtüldükten sonra vücuda yapışan pamuk veya sentetik elyaftan yapıldığını ve çıkarılıp sıvı bir forma dönüştürülebileceğini söylüyor.

Fabrican aynı zamanda Coperny’nin kurucularından biridir. Sebastian Meyer E Arnaud Vilan kullanarak materyaller oluşturmak için altı ay harcayan tasarımcı ve bilim adamı. Manuel Torres Kurduğu şirketin adı ve makalenin gelişimi.

Fabrican’a yakın zamanda ulaşabilecekmişiz gibi görünmüyor. Vogue Business ile yaptığı röportajda Mayer şunları söyledi:Bundan para kazanmayacağızSadece gösteride duygusal bir an yaratmak için kullanıldığını söyledi.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın