Netflix, Bridgerton’a Açtığı Davayı Geri Çekti – Bilgisayar Tamir Servisi

Netflix, Bridgerton’a Açtığı Davayı Geri Çekti

NetflixSon zamanlarda en çok izlenen dizilerden biri Bridgeton “Müzisyen” yaptığı iki sanatçıya dava açtığını açıkladı. Washington’da açılan davada, abigail barlow E emily bergDizinin telif haklarını ihlal ettiği söylenirken ikilinin Netflix’in iddialarına yanıt vermesi bekleniyordu. Ama ilginç bir şey oldu ve Netflix davadan çekildiğini duyurdu.

Netflix’in davadan neden çekildiği ve suçlu ikili ile herhangi bir anlaşmaya varıp varmadığı şu an için net değil. Ancak bu olurken, Abigail Barlow ve Emily Beer, BBC Orkestrası ile Londra’daki Royal Albert Hall’da konser vermeyi planlıyor. 20 Eylül Konserini iptal etmesi bir şekilde gerilediklerini gösteriyor.

ne oldu?

Barlow’un Ayısı, Netflix’in Bridgeton 2020’deki dizi prömiyerinden sonra tik tokDiziden esinlenerek müzik yapmaya başladılar. Projenin sonunda çığ gibi büyüyorsun 15 şarkı Bir albüme dönüştü ve bu yılın başlarında Grammy kazanmış. Netflix ayrıca başlangıçta müziğe desteğini ifade etti ve yayıncının Twitter hesabındaki bir gönderide projenin gidişatından “çok etkilendiğini” söyledi. Bundan sonra, ihlal için dava açarak çözümü buldu, ancak şimdi görünüşe göre bundan vazgeçti.

Netflix, düşen dava hakkında yorum yapmazken, Barlow ve Bear yorum isteklerini şimdilik cevapsız bırakıyor.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın