Netflix gamertag etiketinizi alın! – CHIP Online – Bilgisayar Tamir Servisi

Netflix gamertag etiketinizi alın! – CHIP Online

Netflix, abonelerin mobil oyunlarında kullanabilecekleri oyuncu etiketi stili tanımlayıcılarını resmi olarak yayınlıyor. Şirket, geçen ay bazı oyunlarda çok oyunculu ve çevrimiçi lider tablolarında ilk kez çıkacak olan kolları sunmaya başladı, ancak Salı günkü bir blog gönderisinde, kullanıcıların artık bunları hem iOS hem de Android cihazlarda ayarlayabileceğini belirtti.

Etiket oluşturma işlemi, kullanılan işletim sistemine bağlı olarak değişir. Android’de bunu Netflix gezinme çubuğunun Oyunlar sekmesinden yapabilirsiniz. Netflix uygulamasının iOS sürümünde özel bir oyun sekmesi yoktur. Çünkü rakip korsanlar veya şanslı ay Gibi bir oyun indirmeniz ve uygulama içi komutları takip etmeniz gerekiyor.

Netflix, abonelere sunulan mobil oyunlar serisine ekleme yapıyor ve artık popüler indie strateji oyunu ihlalde E dikkat! Şirket gibi oyunlar da eklendi ÖksenfriAyrıca bir geliştirici de dahil olmak üzere bazı oyun stüdyoları satın aldı. Bir oyun stüdyosu kuracağını söyledi.

Ancak, yakın tarihli bir rapor, abonelerin Her gün %1’den az oyun oynuyor Ancak görünen o ki Netflix’in daha fazla insanı mobil oyunlara dahil olmaya ikna etmek için çok çalışması gerekiyor.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın