Netflix’ten bir hamle daha – CHIP Online – Bilgisayar Tamir Servisi

Netflix’ten bir hamle daha – CHIP Online

NetflixCozy Grove ve Alphabear gibi oyunlarla tanınır Sprey TilkiSatın alarak oyunlara bir yatırım daha yapıyor. bu satın alma ile Spry Fox, Netflix’teki altıncı oyun stüdyosu olacak.

Spry Fox için satın alma, şimdilik herhangi bir değişiklik anlamına gelmeyecek. Stüdyodan mevcut oyunlar, mevcut platformlarında mevcut formatlarında indirilmeye devam edecek. Kurucu ortak ve CEO David Edery Spry, Fox’un blogunda şirketin Cozy Grove 2 ve daha büyük, şiddet içermeyen bir MMO üzerinde çalıştığını açıkladı. Eddie”Bu satın almayla, oyunlarımızın ne kadar karlı olduğunu vurgulamayı bırakıp, onları oyuncularımız için olabildiğince eğlenceli ve tatmin edici hale getirmeye odaklanabileceğiz.“dedi.

Yaklaşık bir yıl önce Netflix, abonelerinin Android ve iOS oyunlarını hiçbir ek ücret ödemeden oynamasına olanak tanıyan kendi mobil oyun mağazasını resmen açtı. Şu anda bu platformda 35 oyun var ve 55 tane daha geliştirme aşamasında. Veriler çoğu abonenin henüz oyun denemediğini gösterse de Netflix’in daha fazla oyuna olan bağlılığı, Spry Fox gibi stüdyoları satın alması ve bulut oyunlarına olan yoğun ilgisi, şirketin oyun oynamayı ciddiye aldığını gösteriyor.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın