Online İngilizce Platformu English Guru 120 Bin Dolar Yatırım Aldığını Duyurdu – Bilgisayar Tamir Servisi

Online İngilizce Platformu English Guru 120 Bin Dolar Yatırım Aldığını Duyurdu

Dijitalleşme ile küreselleşen dünyada sınırlar yeniden çizilirken, dil bilmenin önemi her geçen gün artıyor. Ancak pandemi ile hayatımıza giren ‘çevrimiçi eğitim’, sunduğu avantajlardan yararlananların sayısı giderek artıyor. İngilizce öğrenenlerin önündeki en önemli engel olan konuşma pratiğini ortadan kaldırmak amacıyla English Guru, dünyanın her yerinden öğrencilerin online dil öğrenmesini de hedefliyor.

bir şirketVBT’nin yüksek teknoloji markasının Yönetim Kurulu Başkanı Birol Başaran’dan 120 bin dolar civarında yatırım alan bir girişim olarak bu yılı 1,5 milyon lira ile kapatmayı hedeflediklerini söylüyor. English Guru CEO’su İbrahim Karakos, 2023 için hedeflerinin 10 milyon lira olduğunu belirtti. Şu ana kadar 1.000 kullanıcıya ulaşan ve 2023 yılı için 5.000 kullanıcı hedefleyen platformun bir diğer planı ise önümüzdeki yılın ikinci çeyreğinde Çin ve Güney Kore dahil Uzak Doğu pazarlarına girmek. Bu amaçla kendi araştırma ve geliştirme çalışmalarını tamamladıklarını kaydeden Karakosz, doğru zamanı beklediklerini söyledi.

Bugün dünya genelinde İngilizce öğrenmeye büyük bir talep olduğunu söyleyen Karakosh, bu talebi karşılamak için online dil öğrenme platformu English Guru’yu kurduklarını belirtti. Başta beyaz yakalılar, üniversite öğrencileri ve 4-13 yaş arası çocuklar olmak üzere belirli bir yer ve zamana ihtiyaç duymadan İngilizce öğrenmek isteyen herkese İngilizce eğitimi veren İngilizce öğretmeni sözlerini şöyle sürdürdü: “3 ay gibi kısa bir sürede yüzde 70’i kadın olmak üzere 1.000’e yakın kullanıcıya eğitim verdik. Uygun fiyat politikamızla 2023 yılında 5.000 kullanıcımızın İngilizce öğrenme sürecini desteklemeyi planlıyoruz.”

“İngilizce öğrenmek herkesin hakkı ve ihtiyacıdır” sloganıyla İngilizce öğrenme fırsatı sunduklarını kaydeden Karakos, platformun 100 kişilik geniş bir eğitim ağına ve gelişmiş bir altyapıya sahip olduğunu belirterek, platform hakkında şu bilgileri verdi: “Her ders İngilizce uzmanının dilinde otomatik olarak anlatılır ve görsel olarak kayıt altına alınır. Bu da öğrencilere dersleri tekrar tekrar inceleme fırsatı verir Web sitemiz üzerinden görüntülü görüşme yapılır, ara uygulama kullanılmaz Simultane çeviri sistemimiz de mevcuttur ve ders sırasında ekran paylaşım teknolojisi Öğretmen herhangi bir dosyayı veya kendi ekranını paylaşabilir.Anlık mesajlaşma sistemimiz sayesinde kullanıcılarımızın eğitmenlerle daha verimli ders geçirmelerini sağlayabiliriz.Diğer online İngilizce dil öğretim şirketlerinden farklı olarak, bir ölçme ve değerlendirme sistemi vardır. Kurumsal kullanıcılarımız için.Ayrıca tüm Amazon altyapısını kullanan çok güvenli bir sisteme sahip olan English Guru dersinde ücretsiz olarak Instant English çeviri desteği sağlıyoruz.Bir uygulama başlatarak kullanıcıya kolaylık sağlamayı hedefliyoruz. Cep telefonumuz çok yakında.”

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın