OnlyFans’tan yetişkinlere özel içerik geliştirenleri rahatlatan açıklama – Bilgisayar Tamir Servisi

OnlyFans’tan yetişkinlere özel içerik geliştirenleri rahatlatan açıklama

sadece hayranlarŞu anda yetişkinlere yönelik içerik için bir abonelik platformu gibi görünen görüntüsü, her tür içerik oluşturucuya yöneliktir. patreon Benzer bir platforma dönüştürmek için büyük çaba sarf ediyor, ancak mevcut kullanıcılarından uzaklaşmak istemiyor. TechCrunch Disrupt sırasında bir röportajda konuşan platformun CEO’su anne ganYetişkin içerik Beş yıl sonra hala sitede bir evi var. Bu içerik oluşturucuların sitede yaşamlarına devam edebileceklerini vurguladı.

Özellikle OnlyFans’ın yetişkinlere yönelik içerik oluşturucularla olan ilişkisinin son zamanlarda bazı sarsıntılar yaşadığını düşünürsek, bu onayın çok önemli olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Şirket, geçen yıl sitede, kartlı ödeme şirketlerinin baskısını ve dış finansman sağlama çabalarını gerekçe göstererek yayınladı. Yetişkinlere uygun içeriği yasaklayacağını duyurdu. Ardından, bir haftadan kısa bir süre sonra, kullanıcı geri bildirimi ile Bu karar aniden askıya alındı.

Şimdi, potansiyel olarak yoğun rekabet için de bazı yeni cepheler görmeye başlıyorum. Bu haftanın başlarında TikTok, TikTok Live’ı başlattı. Yaş şartını yükseltin Yalnızca yetişkinlere yönelik canlı yayınlara farklı bir yol izleyeceğini duyurdu.

OnlyFans ayrıca kendisini (sosyal olarak uygunsuz) NSFW içeriği için bir platformdan daha fazlası olarak konumlandırmak için çaba sarf ediyor ve NSFW daha fazla sorumlulukla çevrili. Üst düzey yöneticiler, bugün bu alanda mevcut olan içeriğe atıfta bulunmak için daha genel tanımları kullanmayı tercih ediyor ve daha fazlası Yemek pişirme ve fitness gibi gelişmekte olan kategoriler hakkında konuşmayı severler.

Gann ayrıca, yalnızca yetişkinlere uygun içeriğin yasal olarak izin verilenler tarafından görüntülenmesini sağlamak için daha geniş yasa koyucular topluluğu ve diğerleri ile birlikte çalıştıklarını belirtti. Ancak, yetişkin alanında hizmet sunumunun uzun vadede nasıl planlandığı konusunda kesin bir güvence vermedi. Yeni yorumlar sadece bu hizmetin sağlanacağını onaylar.

Ancak, bu konu hassas olmaya devam etmektedir. Şirket yöneticileri, bu işin ne kadar karlı olduğunu gösteren her ayrıntıya dikkat etmeye devam ediyor.

Gan ve Strateji Başkanı sahnede konuşuyor Kelly BlairŞirketin yetişkinlere yönelik içerik oluşturuculardan ne kadar kazandığıyla ilgili soruları yanıtladı. Ancak Gann,Platformdaki her işleme bakmamız ve bunları tek tek tanımlamamız gerekiyor. Ama veri toplamıyoruz. Gann daha önce şirketin baş pazarlama sorumlusuydu.

Şirkete Ocak 2022’de katılan ve İhtilaflı Veri Gizliliği Yasası ve ilgili yasal alanlarda çalışmaktan gelen Blair şunları söyledi:Öyleyse, daha iyi soru şu ki, bu insanlar için neden önemli?Diye sordu.

Şirket, içerik oluşturucuların %80 ve OnlyFans’ın %20 aldığı bir 80/20 gelir paylaşımı modeli üzerinde çalışıyor. Her durumda, neden dış finansmana ihtiyaç duyduğu açık değildir.

OnlyFans nedir? Nasıl kuruldu?

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın