Orderingbox ve The Giving Block İş Birliği Yaptı – Bilgisayar Tamir Servisi

Orderingbox ve The Giving Block İş Birliği Yaptı

NFT’ler pahalı kitlerle öne çıksalar da çok daha büyük işletmeler için aracı olabilirler. Öyle ki World Women gibi gruplar belirli bir amaç ve tema ile yayınlanıyor. Son olarak, Orderingbox ve The Giving Block, iş birliği kapsamında NFT’lerle bağış yapılmasını sağlayacak.

Orderinbox ve Social NFT pazarının Giving Block, yeni entegrasyon ortaklıkları ile kullanıcılara sahada önemli kazanımlar sağlıyor.

Bu işbirliği sayesinde, platformun kullanıcıları nasıl dağıtılacağına karar verebilir ve NFT satışının veya öz sermayesinin bir kısmını veya tamamını kendi seçtikleri hayır kurumuyla paylaşabilir. Öte yandan, bu ortaklık ile kar amacı gütmeyen kuruluşlara ve hayır kurumlarına bağış yaparak iyilik yapmayı hedefleyen kullanıcılar, topluluklarında kendilerini ifade etme ve 2.000’den fazla sivil toplum kuruluşuna bağış yapma fırsatı buluyor.

Bu konuda konuşan Orderinbox CEO’su Doğu Taşkıranca Aşağıdaki açıklamaları yaptı:

“İyiyi dijital olarak yayarak, kullanıcıların ve içerik oluşturucuların değer verdikleri hayır kurumlarına bağışta bulunabilmeleri bizim için çok önemli. Bu nedenle, The Giving Block ile işbirliğimizin bir parçası olarak, küresel içerik oluşturucular ve koleksiyonerler topluluğu için çalışıyoruz. NFT’ler ve kripto ve Web 3.0 aracılığıyla dünyada iyilik yapın. Ayrıca Orderinbox’ta Web 3.0 dünyasının topluma faydasını dikkate alan çalışmalarımızı sürdürüyoruz”

Bu haber Chip Online ve BTCHaber işbirliği ile hazırlanmıştır.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın