Oregon Polisi, Halkı El Bombalarıyla Oynamamaları Konusunda Uyardı – Bilgisayar Tamir Servisi

Oregon Polisi, Halkı El Bombalarıyla Oynamamaları Konusunda Uyardı

ABD’nin Pasifik kıyısında yer alan Oregon’da yaşayan insanlar, geçtiğimiz günlerde polis teşkilatından ilginç bir uyarı aldı: el bombası ile oynamayın. Bunun nedeni ise sahilde el bombalarının bulunması.

Newport Emniyet MüdürlüğüAl Aqiq Plajı yakınlarında birkaç el bombası bulunduktan sonra böyle bir uyarı yapmak için.

Agate Plajı ile Yaquina Bay Eyalet Parkı arasındaki alanda halkın bulduğu cisimlerin ihbar edilmesi üzerine polis departmanı bölgeye gitti. İncelemelerin ardından, Oregon Eyalet Bomba Timi’nden onu hemen bölgeye taşıması istendi. Bu şeyler bomba sonuçlandırmak.

Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamadaBu şey beyaz ve üzerinde “Patlayıcı Uyarı” yazan bir etiket var. derken, “Etikette açıkça ürünün Simülatör Bombası M116A olduğu belirtilmektedir. Böyle bir cisimle karşılaşırsanız lütfen dokunmayın veya hareket ettirmeye çalışmayın. Cihazın yerini bildirmek için polise başvurun” notları yer alıyor.

Gösterilen nesne üzerindeki etiket, cihazın bir parçasıdır. bomba simülatörü Açıkça belirtiyor. Kullanım talimatları bile etikette görülebilir. Üreticiye göre, el bombaları ve askerler “Ölümcül olmayan bir şekilde savaşın görüntüleri ve sesleri için“Uygulama için tasarlanmış ve eğitim amaçlı kullanılmıştır. Her şey yanıp sönüyor ve en azından 125dB ses üretimi Canlı bombaların taklidi.

El bombaları kadar öldürücü olmasa da, öldürücü olmayan silahlar bir miktar hasara neden olabilir. Bu nedenle polis hızla harekete geçerken, çözümü kamuoyunu bilgilendirmek için buldu. El bombalarının nerede olduğu henüz bilinmiyor.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın