Samsung, Akıllı Yüzükler Üzerinde Çalışıyor – Bilgisayar Tamir Servisi

Samsung, Akıllı Yüzükler Üzerinde Çalışıyor

SAMSUNGAndroid sektöründe Huawei En büyük akıllı saat markalarından biridir ve son birkaç yılda birçok başarılı akıllı saat modelini piyasaya sürmüştür. Birkaç ay önce şirket, onu Android akıllı telefon kullanıcıları için en iyi akıllı saatler arasında sıraladı. Galaksi İzle 5 E Galaxy Watch 5 Propiyasaya arz ettim. Şimdi ise şirketin akıllı bir yüzük üzerinde çalıştığı söyleniyor.

Akıllı Yüzük, adını ilk kez duyduğumuz bir cihaz değil. Örneklerini daha önce gördük. Bunlardan en popüleri; Oura 3 Döngü, O-ring, Hecere NFC Döngü, Önleme Döngüsü + E Go2sleep .. Şimdi ise Samsung da aynı yolu izleyecek gibi görünüyor.

Güney Kore’den gelen raporlar, Samsung’un, kullanıcıların aktivitelerini ve sağlıklarını izlemek için takabilecekleri bir cihaza sahip olduğunu gösteriyor. akıllı yüzük Gelişmekte olduğunu iddia ediyor. Şirketin, gerekli parça ve birimleri tedarik etmek için birkaç şirketle çalıştığı bildiriliyor.

şirket geçen yıl Optik kalp atış hızı izlemek ve EKG (elektrokardiyograf) Sensörlü bir akıllı yüzük için USPTO’ya (Amerika Birleşik Devletleri Patent ve Ticari Marka Ofisi) patent başvurusu yapın. Bu halka ayrıca bir akıllı telefon, tablet veya TV’yi kontrol etmek için de kullanılabilir.

Pazar araştırması firmaları, akıllı yüzüklerin, kullanıcılar sürekli taktığı ve daha iyi sağlık takibi doğruluğu sağladığı için önümüzdeki birkaç yıl içinde popüler hale geleceğini öne sürüyor. Pil gücü tüketen bir ekrana sahip olmadıkları için bu akıllı yüzüklerin tipik akıllı saatlerden daha uzun süre dayandığına inanılıyor.

Akıllı yüzük, ekranı olmadığı için akıllı saat kullanıcılarını tatmin etmeyebilir. Ancak daha küçük boyutuyla farklı olanaklar sunabilir.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın