Samsung Galaxy S23 Ultra için yeni bir karşılaştırma listesi görüldü… – Bilgisayar Tamir Servisi

Samsung Galaxy S23 Ultra için yeni bir karşılaştırma listesi görüldü…

Samsung Galaxy S23 modelleriMuhtemelen 2023’ün en heyecan verici telefonları arasında yer alacak ve lansman tarihi yaklaştıkça söylentiler ve sızıntılar artıyor. Samsung Galaxy S23 Ultra ile karşılaştırıldığında en son sızıntılardan biri ortaya çıkıyor.

MySmartPrice tarafından açıklanan Geekbench listesi Snapdragon 8 Gen 2 yonga setine sahip olacağı öne sürüldü.. Samsung Galaxy S22 serisi, en azından çoğu alanda Snapdragon 8 Gen 1 kullandığı için bunun büyük bir sürpriz olduğunu söyleyemeyiz. Bununla birlikte, bu kesinlikle iyi bir haber çünkü Gen 2 Plus veya Gen 3, muhtemelen 2023’te piyasaya sürüldüğünde, Gen 2 Android telefonlar için mevcut en güçlü yonga seti olacak.

Snapdragon 8 Gen 2 henüz piyasaya sürülmedi, ancak Kasım ayının ortalarında Qualcomm’un Snapdragon Zirvesi’nde piyasaya sürülmesi bekleniyor. Bu nedenle önümüzdeki yılın şubat ayında çıkması muhtemel olan Galaxy S23 serisinin piyasaya sürülmeye hazır olması bekleniyor.

Bu karşılaştırmanın bir ABD telefon modeli için olduğunu belirtmekte fayda var. Snapdragon çipleri, bölgedeki üst düzey Samsung telefonlarında neredeyse her zaman favori olduğundan, bu, yonga setlerinin kullanımını daha az şaşırtıcı hale getiriyor. İngiltere de dahil olmak üzere diğer bazı bölgeler genellikle bunun yerine Exynos yonga setleri alır, Ancak bu sefer Snapdragon’un her yerde kullanılacağına dair söylentiler de var.

Tabii ki bu Snapdragon 8 Gen 2 ile ilgili söylentileri ilk kez duymuyoruz. Örneğin, PhoneWorld tarafından bildirildiği üzere, Yogesh SütyenSpesifikasyon listesinin yakın tarihli bir sızıntısı da bu yonga setlerine atıfta bulundu.

Sızan özellikler standart Samsung Galaxy S23 için görünüyor, ancak Samsung genellikle tüm Galaxy S serisinde aynı yonga setini kullandığından bu şaşırtıcı değil. Yonga seti ve biraz daha büyük 3900mAh pil haricinde Galaxy S22 ile tamamen aynı oldukları için sızdırılan diğer özellikler de bu sızıntıya dahil edilmedi.

Ancak bu karşılaştırma sadece iyi haberlerle ilgili değil. Bu, çoğu kullanıcı için fazlasıyla yeterli olsa da, Ultra telefon için özellikle yüksek değil. Sadece 8GB RAM’den bahsediliyor. Ayrıca, Samsung Galaxy S22 Ultra’nın başlangıç ​​kapasitesi üzerinde bir yükseltme de değil. Bu cihazın daha pahalı versiyonları 12 GB’a kadar çıktığı için yeni modellerde de benzer bir şema beklenebilir.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın