Samsung Galaxy Z Flip 4 Maison Margiela Edition Geliyor – Bilgisayar Tamir Servisi

Samsung Galaxy Z Flip 4 Maison Margiela Edition Geliyor

2 hafta önce SAMSUNGlüks moda markası Margiela’nın evi Şirketle işbirliği yapacağını duyurdu, ancak hangi ürünü ürettiğini açıklamadı. bu Galaxy Z Flip 4 ve Galaxy Buds 2 Pro E Galaksi İzle 4 Çalıştırılması beklenirken, şimdi daha fazla açıklama ortaya çıktı.

bir şirket, Maison Margiela Yayıncılık Markası ile Galaxy Z Flip 4’ü gösteren bir görsel yayınladı. Cihaz muhtemelen arkada Maison Margiela logosu ile siyah beyaz olarak gelecek. Öte yandan katlanabilir akıllı telefon için kumaş kılıflar ve kılıflar da olabilir. Ayrıca ayrı olarak satılması bekleniyor. Öte yandan Galaxy Buds 2 Pro ve Galaxy Watch 5’in benzer versiyonlarını da sunmak mümkün.

Birkaç gün önce, Samsung’un Instagram hesabı, Maison Margiela’nın4 yaratıcı dikişten“beş”Belirteç dijital kodlama döngüsündenVe piyasaya sürülen Galaxy Z Flip 4 Maison Margiela Edition’ın tasarımında ve ambalajında ​​bunu görebiliyoruz.Güney Koreli şirket, sınırlı sayıda üretilen katlanabilir telefonu için henüz resmi bir lansman tarihi açıklamadı, ancak yakında geleceğini söyledi. Kasım 2022Onu tanıtmak için sabırsızlanıyoruz.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın